Дрогирана шофьорка заби колата си в крайпътен скат в Монтанско, возила децата си и майка си.
Инцидентът е станал към 12 часа в събота, на пътя Лом-Монтана, в района на село Долно Церовене.
36-годишна жена от Нови хан управлявала лек автомобил "Субару". В един момент тя загубила контрол над управлението, колата излязла встрани от пътя и се ударила в крайпътен скат.
В превозното средство пътували двете деца на водачката - на 8 и 10 години, както и 65-годишната й майка, съобщава БулНюз.
Като по чудо, няма пострадали при ПТП-то.
След подаден сигнал на телефон 112, на мястото пристигнали линейка и полиция. Четиримата са откарани в ломската болница за допълнителни прегледи и са освободени.
Униформените направили тестове за употреба на алкохол и наркотични вещества на шофьорката. Пробата отчела наличието на амфетамин. Жената поискала да й бъде направен и кръвен тест.