Водач е починал в колата си след произшествие с материални щети в Хасково.
В понеделник около 18 часа на улица „Генерал Радецки“ е реализирано ПТП с материални щети. 52-годишен с лек автомобил „Волво“ е ударил последователно 2 паркирани автомобила.
Изпратеният на място патрул е установил, че водачът е неконтактен и е сигнализирано на медиците, които констатирали смъртта му. Видими травми по тялото липсват, назначена е аутопсия. Образувано е досъдебно производство, съобщават от Областната дирекция на МВР.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.