12-годишното момче, което пострада при катастрофата катастрофа в Горна Оряховица миналата седмица, беше изведено от реанимация, съобщиха от „Пирогов“. Другото пострадало момче на 15 години остава настанено в детската реанимация на университетската спешна болница.
Припомняме, че петима непълнолетни пострадаха, след като автомобил, управляван от 15-годишно момче, се блъсна в стълб. При удара бяха ранени както той, така и четиримата му спътници - двама 14-годишни и двама 12-годишни.
Двете момчета в най-тежко състояние бяха транспортирани с медицински хеликоптери от Велико Търново до София.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.