Кадри: Моторист и кола се удариха на бул. „Ломско шосе“ в София

Катастрофа между мотор и автомобил е станала в столичния квартал „Връбница“ 2. Засега няма официални данни за състоянието на моториста

https://blitz.bg/katastrofi/kadri-motorist-i-kola-se-udariha-na-bul-lomsko-shose-v-sofiya_news1142418.html Blitz.bg

Катастрофа между моторист и лек автомобил е станала в събота на бул. „Ломско шосе“ в столичния квартал „Връбница“ 2, съобщават граждани в групата „Катастрофи в София“.

По информацията, разпространена в социалните мрежи, сблъсъкът е заснет на видео. На кадрите се вижда как мотористът се движи в средната лента на булеварда, когато лек автомобил, включващ се в движението, пресича пътя му. Следва удар между мотора и хечбека, а водачът на двуколесното превозно средство пада на пътното платно.

Към момента няма официална информация за състоянието на пострадалия моторист.

Данните на МВР показват, че през изминалото денонощие в страната са регистрирани 13 пътнотранспортни произшествия с 22-ма ранени. Загинали няма.

За територията на София са отчетени 26 леки катастрофи, като по първоначална информация няма жертви и пострадали.

От началото на месеца в страната са станали 278 пътни инцидента, при които живота си са загубили 18 души, а 352-ма са били ранени.

Очакват се повече подробности по случая.

Кадри: Иван Владимиров / „Катастрофи в София“

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай