Тежък инцидент с патрулка в София, в района е ад

Катастрофата е станала малко след детелината на Бояна в посока кв. "Младост"

https://blitz.bg/katastrofi/tezhak-incident-s-patrulka-v-sofiya-v-rayona-e-ad_news1112335.html Blitz.bg

Полицейска кола е катастрофирала на столичното Околовръстно шосе, съобщава БГНЕС.

Инцидентът е станал малко след детелината на Бояна в посока кв. "Младост". 

Полицейският автомобил е в средната лента на пътя, като предно дясно колело е откъснато, а зад патрулната кола се е ударил джип. 

На място има още една полицейска кола. Причините за катастрофата се изясняват. 

В района се е образувало голямо задръстване. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай