Тежко меле на магистрала „Струма“ (СНИМКИ)

https://blitz.bg/katastrofi/tezhko-mele-na-magistrala-struma-snimki_news633274.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Товарен автомобил със сръбска регистрация излезе от пътя на 40-ия км на АМ „Струма" и се преобърна в канавката. При инцидента, станал край Долна Диканя в понеделник, водачът не е пострадал, съобщава БГНЕС.



Тирът е скъсал почти 20 метра от мантинелата. Товарът му - бира, произведена в Сърбия, се разпиля край пътното платно.



Причините за катастрофата се изясняват, но най-вероятно става дума за отклоняване на вниманието или заспиване на водача.

Инцидентът не затрудни движението по магистралата. Затворена беше само аварийната лента.


Снимки: БГНЕС
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай