Кръвна проба разкри истината за Диона и ареста ѝ в София
Софийската районна прокуратура й повдигна обвинение за шофиране след употреба на наркотични вещества
Кръвната проба на фолк певицата Диона е положителна за кокаин, а пробата от урината ѝ - за кокаин и марихуана, съобщава Нова телевизия.
Както БЛИЦ съобщи, изпълнителката беше спряна за проверка във вторник на столичния булевард „България”. След като полевият тест показал наличие на наркотици, полицаите са я задържали и отвели в Шесто РУ.
Софийската районна прокуратура й повдигна обвинение за шофиране след употреба на наркотични вещества.
Тя беше пусната от ареста под парична гаранция от 5000 лв.
Бомба! Диона разкри цялата истина пред БЛИЦ за скандалния си арест!
По-рано през деня Диона излезе с коментар в Instagram: „Не бързайте да ме заклеймявате, съдите и обвинявате! Не знаете много неща за личния ми живот, за здравословното ми състояние, за мен като цяло. Съдействала съм на органите на реда, както е редно”.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
ЧАЛГАТА е Славянска Музика за ГОВЕДА и СВИНЕ Заченати в Москва и БЕЛГРАД !
ЧАЛГАТА е Славянска Музика, Тоест ЦИГAHСКА Музика, Защо Cлaвяните са Бели ЦИГAHИ !
Искаш да кажеш,че не си наркоманка ли сега ?
Нищо не те оправдава да караш надрусана
Нищо не те оправдава да караш надрусана . Живота на хората си е техен не ти да го заплашваш.
Чисто натрупана си била ма мърлокво са правиш на умряла лисица! Веднага се разболявате и пиете нурофен и колдрекс....патка долнопробна!
Гъл.тат Сър
Гълтайте и вие, плюс това не е доказано, че който пука кока се маже по често
Да ми беше пишнала на чепа...
Боли я газот, щото за там се плаща по скъпо, а клиентите много. Затова се напушва и шмърка, за обезболяващи.
За един авер да питам.. Те резултатите от кръвните проби нали ги бавиха скандално много време... Да не пускате фишеци само, да се балират кликове
Дрогирана и зад волана ? Дано си вземе поука и спре да се друса ! За книжката е ясно, че ще остане без нея!!!
Белоо,курвенщрасе
Нали пробите ги бавеха по 6 месеца, на тая как излезнаха толкова бързо? Нещо ни гъбаркате!
Болна казваш си .
Нещо за МПС_то да кажете ?!? Конфискация,изплащане,лизинг нанякъде..........
Прилича на добре организирана реклама. На другите пробите ги бавят по половин година на тази пикла за два дена всичко е готово.
Прилича на добре организирана реклама. На другите пробите ги бавят по половин година на тази пикла за два дена всичко е готово.
Милен Цветков е въпрос на време.Богатите под опиати отнемат живота на обикновените хора.Семерджиев и двете момичета,оня с Поршето и покойният френски гражданин.Това е само в София, а в цялата страна.Държавата е безсилна срещу дрогата.Ние вече Мексико ли сме
Моят съвет към всички: опитайте новата безопасна виагра, която е в пъти посилна от обикновената и е безопасна на всяка възраст. Това промени живота ми и нашия секс. Това е, което тя може да направи: https://do.my/biox
Напийте се и другото, но го направете на дивана в къщи.Не се качвайте на волана.Става белята и после смекчаващи обстоятелства Ама аз не исках,той алкохолът и друго са виновни.Милен Цветков и другите жертви на такива водачи какво са виновни.Да са те, а не други на тяхната мушка.Лош късмет за жертвите
Хубаво де, ама то е След Употреба На, а не е Под Въздействието На, нали се сещаш за разликата, мегдан за спекулации и злоупотреби от страна на закона много ...
Преди пробиваха със свирки. Кога ще е търга за колата?
Айде ойде конЬо у реката,демек джипо ,поршето де.НАП сега ще го продадът на свой човек за без пари.
Предполагам че въпросното порше не е на нейно име.Собственикът май ще си скубе косите ако се стигне до конфискация.Много скъпо ще излезе само заради няколко грама.ще го спасят нали няма ПТП
Стига сте ги писали такива временно летящи субекти, абсолютно всички са наркомани, без изключение. Няма жени няма мъже, всичкото гилдия върляци. Много е лошо да си повярваш .