21-годишно момиче наръга приятеля си с нож след скандал между двамата. Инцидентът стана в столичния квартал Княжево пред очите на деца.
Приятелски купон събира на едно място 21-годишната Мими, 23-годишният й приятел Любо и техни близки и роднини. Часът е около полунощ. Компанията се весели, докато в един момент между двамата влюбени не възниква скандал.
„Тя почна да го бие и да го обижда и взе ножа и го наръга. Той каза, че всички жени били курви и тя го наръга. Бяха ли употребили алкохол? Да, той пи бира, но не бяха пияни”, разказа пред PRO.BG очевидец.
Свидетели на разигралата се сцена стават няколко приятели на двойката, които веднага позвънили на Бърза помощ и полицията. 23-годишният ранен в гърба младеж не пожела да разкаже какво е провокирало приятелката му да забие кухненски нож в гърба му.
„Дълбока, проникваща рана в белия дроб. С липсващо дишане в дясно. Това значи оперативна намеса още тази нощ”, обясни д-р Йорданов.
Момчето беше настанено за лечение в болница. Полицията разследва инцидента, по непотвърдена информация нападателката е арестувана.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.