Онзи ден на кафенета и ресторанти в Гърция беше позволено да включат високоговорителите си и да пускат музика. С това решение дойдоха гостите в кафенетата и нощните клубове, които бяха възпрени да си вършат работата през последната година и половина.
Барове, ресторанти и кафенета успяха да съберат всички туристи и да им осигурят забавление.
Гледката от миналия уикенд подсказва, че животът бавно, но сигурно се нормализира.
Снимките, публикувани на Blic.rs, са от Халкидики и можете да видите как туристите се наслаждават на нощния живот.
Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.