Съдът решава тази вечер съдбата на Ториното

https://blitz.bg/nakazanie/sadat-reshava-tazi-vecher-sadbata-na-torinoto_news576025.html Blitz.bg
За 20 часа тази вечер е насрочена мярката на задържаните за отвличането на адриан Златков. В ареста са соченият за дясна ръка на Златомир Иванов – Баретата – Ивайло Борисов – Ториното и шофьорът му Мартин Марков.

Според разследващите именно те са осигурили двете коли за престъплението - „Шкода Фабия“ и полицейски „Опел Астра“, пише „Телеграф“. 
Сръбски СИМ карти пък са доставени от 35-годишната Здравка Стефанова и гаджето ѝ 37-годишният Георги Джамбазов. Четиримата са в ареста, а прокуратурата ще поиска тази постоянното им задържане. 

От прокуратурата разясниха, че Шкодата е използвана от похитителите при самото отвличане на сина на бизнесмена Тони Златков, а опелът за трансферирането му до къща в околностите на София, където е държан в продължение на 11 дни. 
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай