Тъщата на убития Пейо Пеев настоява да...

По-рано два съдебни състава отказаха по-лека мярка на Красимира Трифонова

https://blitz.bg/nakazanie/tashtata-na-ubitiya-peyo-peev-nastoyava-da_news1024380.html Blitz.bg

Красимира Трифонова, която бе обвинена в убийството на зет си Пейо Пеев, отново е поискала да бъде пусната от ареста, предава Bg On Air.

По-рано два съдебни състава ѝ отказаха по-лека мярка. Това съобщиха от Софийския градски съд, който ще трябва да реши има ли нови обстоятелства, които налагат тя да бъде освободена от ареста.

Трифонова е обвинена, че в съучастие с дъщеря си - Габриела Савова, е убила по особено жесток начин Пеев.

Тялото на мъжа, който е съпруг на Савова, беше намерено в края на януари в опожарена кола на Витоша, а съдебно-медицинска експертиза установи, че той е бил удушен от двете жени.

От края на април с решение на Софийския апелативен съд, Савова е под домашен арест, който се контролира с електронна гривна.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай