Извънредна ситуация на летище "София"! Полицията нахлу в самолет и... ВИДЕО
Униформените са арестували пиян британец през нощта в неделя срещу понеделник на летище София
Българската полиция е арестувала пиян британец през нощта в неделя срещу понеделник на летище София след аварийно кацане на полет от турския курорт Бодрум за Глазгоу, съобщи електронното издание на в. "Дейли мейл".
В последната от серия публикации във връзка с инцидента "Дейли мейл" съобщава някои подробности с акцент върху разказа на 52-годишния Антъни Спенс, който на практика е успял да спре пияния мъж да отвори вратата на самолета на нискобюджетната компания Jet2 по време на полета.
Инцидентът е станал 10 минути след излитането на самолета и на Антъни се е наложило да се бори около един час с пияния мъж до аварийното кацане, като помощ са му оказали само две от стюардесите. Изданието е качило видео от ареста на мъжа, за когото се смята, че е шотландец от Глазгоу. Вижда се как той оказва съпротива на българските полицаи, които го измъкват от самолета под гневните викове на пътниците.
Малко след ареста самолетът е продължил полета си за Глазгоу. От Jet2 по-късно написаха: "Бихме искали да се извиним на всички засегнати клиенти за причиненото неудобство. Като семейна авиокомпания, ние проявяваме нулева толерантност към недопустимо поведение на пътниците. Здравето, комфортът и благосъстоянието на всички винаги ще бъдат наш приоритет номер едно".
Антъни Спенс и дъщеря му, пътувала заедно с него, обаче заявиха, че пияният им съгражданин не е трябвало изобщо да бъде допуснат на борда.
British passengers were left fearing for their lives when an 'extremely drunk' passenger allegedly tried to open the plane door during a Jet2 flight from Turkey to the UK, forcing the flight to make an emergency landing.#FLIGHT #jet2 #plane pic.twitter.com/2lOdlDZPnD
— WORLD MONITOR (@ZeusKingOfTwitt) July 3, 2023
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
Да поздравим представителят на високорозвитата британска цивилизация!
Трейнспотинг, бате.
Няколко палки в главата щяха да отрезвят пияната английска свиня. Но нашата милиция бие само българи.
Гошо така е
Само мога да споделя. Много от Британците са успели по някакъв начин да съберат в себе си всякакви отвратителни навици и да деградират успешно. Много от британците са нагледен пример за теорията на Дарвин. Пази боже да трябва да работиш с британци.
А с руснаци как е , пачавро !
Много смелчаци снимат след като хванаха пияндето, но само един се осмели да го озапти. Трябваше пияната да свали самолета със страхливците !!!
ВИДЯХТЕ ПОРЕДНОТО ДЕГРАДИРАЛО,МУТИРАЛО БРИТАНСКО БОМБЕ ! ПОСЛЕ ЗАЩО ПО ПО ЦЕЛИЯТ СВЯТ НЕ ГИ ОБИЧАТ И ГИ ГОНЯТ КАКТО НАПРАВИ НАШЕТО МОМЧЕ ОТ БАРА НА МОРЕТО. ТЪРПЕНИЕТО НЕ ГРАНИЧИ С ГЛУПОСТ. ТЕЗИ КОИТО БОМБАРДИРАХА СОФИЯ И ПАЛЯТ ОГНЬОВЕ ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ НЕ СЛУЧАЙНА СА СБИРТОЦИ ИЗОЛИРАНИ НА ОСТРОВ. ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ.
100не дисциплиниран пътник това означава на Летище София,мъртво пиян англичанин,преди година две Турската полиция,задържа мисля в Мармарис,гол ,пиян британски гражданин,които обикаляше около паметника на Ататюрк,и го засипваше с обиди,е прекара си добре.......