Извънредно: Борисов обяви новите мерки заради К-19
Така трябва да продължим. Дисциплината, дистанцията и дезинфекцията са най-важното
"Повишението на заболелите от коронавирус, считаме, че се дължи на клъстерите - Доспат, Сърница. По-най-бързия начин ги овладяваме, без да затваряме градовете, без да създаваме паника и страх.
Така трябва да продължим. Дисциплината, дистанцията и дезинфекцията са най-важното, което хората трябва да спазват в този момент", каза той.
"Пандемията расте и се увеличава. Радостно е, че и излекуваните се увеличават и то в условия на почти нормален начин на живот на икономика, стопанство, бизнес и т.н. Важно е да не се стигне до ескалация, че болниците да не могат да обработват заболелите", заяви той.
"Предлагаме удължаване на извънредното положение до края на месеца, ако се наложи, ще го удължим и още. Това обаче не значи, че театрите например няма да отворят на 15 юни", отсече Борисов.
"Ананиев и Щабът днес ще облекат всичко като решения и детайли в нова заповед. Трябва да свикнем да живеем с този вирус. Много големи държави не отварят от 1 юни границите си, а остава за 15-и. Има причина за всичко", каза премиерът.
"Интересна работа", през смях каза той и повтори трите "Д" на проф. Кантарджиев - дистанция, дисциплина и дезинфекция.
„Старческите домове трябва да се гледат най-внимателно. Там е най-рисковано", каза Борисов.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Последвайте ни
П*дераст !
Заразените учителки от София са ходили на почивка в Сърница през Уикенда!!!
Веднага да се затворят хотелите в страната, както и да се затворят тези градове с много болни - иначе ставаме Бразилия...
предател
Как се опитва да се измъкне от съобщенията на Васил Божков които му е пращал.
А трябва да се затворят тези градове изцяло!!!
Може ли някой да ми даде телефона на съпруга на Екатерина Захариева. Чух, че е добър архитект. Защото копая тунел към Сомалия и трябва да се укрепи (по БЪЛГАРСКИ) с подпорно съоръжение.
Дистанционни отношения в свободна от патогени среда. Трайков
ко.....С в а л я м..... ш а п к а... на...ч и ф у т и т е .....Предизвикаха икономическа криза и ....з а т в о р и х а.... п о л о в и н а т а ...с в я т.... без ..н и т о.... един... и з с т р е л... !!....Сега ще ...с и.... х а р ч а т..... отдавна ...о т к р а д н а т и т е.... п а р и...., а на ..д р у г и т е ...щ е... казват,че ..к о р о н а т а е виновна за... ф а л и т и т е..... им...!!!!!
Малоумник
Само въже за тебе!
Хубавата страна на патологичните лъжци (като Бойко) е, че не помнят лъжите си. Защото много лъжат, ама много. На ден поне по 20 пъти ще излъжат, и затова не помнят лъжите си с течение на времето. На Тулупчето от снимката ще му напомня, че по други поводи сам е показвал съобщенията си които е писал на други хора. И някои от тях са на КИРИЛИЦА.
Не разчитайте на стюардите по стадионите за д и с т а н ц и я т а. Маркирайте отделни места, които може да се з а е м а т от зрителите.
Забранени думи, а? Може ли думите които не са забранени за вас?
Коронавируса е като мана небесна за крадците!
кои думи са забранени,ако може да ми кажете
Още милиарди има да прибира! СПРИ ВЕЧЕ, БЕ, ИЗРОД!!!! Отдавна довърши хората!!!! Убиец! Трябва да ви обесят всичките до един!!!!!
Всеки гробаджия с маска в гроба!
ами толкова си може...
Без кирилица само с копчета на 10г.http://www.mignews.info/borisov-se-hvali-na-lideri-na-es-sas-snimki-ot-razbitata-nelegalna-fabrika-za-tsigari/