Теодора Стефанова се провали генерално като ясновидка. "Гадателката на Берлускони" направи своите прогнози за първия полуфинал от Световното първенство 2014 между отборите на Бразилия и Германия, но не "видя" разгрома на "селесао". Не само това - тя предвиди трудна и измъчена победа за Бразилия, която щяла да дойде в края на продълженията или след дузпи.
&bdquo;Труден и равностоен двубой, който ще изглежда различно от тези досега. Бразилия ще изиграе по-различен двубой въпреки трудностите. Неймар е голямата липсваща фигура, но неговото място ще заеме Вилиан. Малко бразилците ще изненадат положително, защото всички очакват от тях да са по-слаби от сега, което няма да се получи,&quot; заяви Теодора Стефанова пред Sporta.bg.<br /> <br /> &quot;В доста ситуации Германия ще задържа и ще владее повече топката. Бразилците ще раздвижат мача около 15-20-ата минута. Виждам, че Сколари ще заложи през втората част на Рамиреш и Ернанеш. Една много добра Бразилия през първото полувреме. Бразилците ще бъдат по-нервни, докато Германия по-уверени. Немците ще имат някои много добри положения, както и известни претенции в началото на мача. Германия ще протестира за пряк свободен удар или гол от засада. Второто полувреме може би ще има някаква дузпа в полза на Германия. Всички очакват голяма динамика в този мач, но това няма да се получи. Германия ще надиграе в някои ситуации своя съперник. Бразилия обаче веднага ще се върне и ще се стигне до продължения и дузпи, като една грешка на германците ще им създаде проблеми.В герои може да се превърнат Подолски или Клозе, който ще се появи в игра след това. Лам, Йозил и Мюлер ще водят своя отбор напред в мача. Виждам два епизода през втората част, които ще бъдат в полза на Бразилия и след това ще бъдат обсъждани в целия свят. Това ще доведе до напрежение при някои от германците през второто полувреме&quot;, подробно разказа предварително мача &quot;ясновидката&quot; и &quot;първа приятелка&quot; на Дарина Павлова. <br /> <br /> Реално обаче &quot;селесао&quot; загуби с унизителното 1:7, а първите пет гола бразилците получиха до 29-ата минута. /БЛИЦ<br /> <br /> <br /> <br />