На същата дата в 21:43 ч. на тел.112 е получен сигнал за сбиване в ресторант в железничарския град. Изпратеният автопатрул установява лице, извършващо непристойни действия.
Мъжът викал и отправял обиди, разказва "Борба". По време на полицейската проверка ударил с юмрук в лицето полицейския служител.
Ден след злодеянието 20-годишният мъж е привлечен в качеството на обвиняем и с прокурорско постановление е оставен в ареста за 72 часа. Изготвено е искане за налагане на постоянна мярка за неотклонение “Задържане под стража”.
Мъжът, който е с двойно гражданство – българско и молдовско, е постоянен жител на Пловдив.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.