Малко преди да гръмне бездомника в козарника, военният Георги...

Днес той бе пуснат под домашен арест от съда в Пловдив

https://blitz.bg/prestplenie/malko-predi-da-gramne-bezdomnika-v-kozarnika-voenniyat-georgi_news881604.html Blitz.bg
Военнослужещият Георги И., обвинен за убийството  в казанлъшкото село Енина, е действал при самоотбрана. Това заяви пред "Марица" назначеният му служебен защитник адв. Евгени Костадинов.

Днес Георги бе пуснат под домашен арест. Прокуратурата ще протестира решението на магистратите от Военния съд в Пловдив. Протестът ще се гледа в София идната седмица.

Жертвата е предизвикала скандал, започнал е физически да малтретира военния Георги И. и в състояние на неизбежна отбрана и афект е произведен фаталния изстрел.

Припомняме, че убийството стана на 20 април сутринта. Местните са на мнение, че трагедията е резултат от любовен триъгълник. Тепърва обаче ще се изясняват фактите, довели до произвеждането на изстрел в главата на фермера.

Жертвата е имал любовни отношения с жената на Георги, като не се е криела, че изневерява. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай