Мъж е наръган с нож в къща в Оряховица

На място е изпратен полицейски екип, който е установил 43-годишна жена

https://blitz.bg/prestplenie/mazh-e-naragan-s-nozh-v-kashta-v-oryahovica_news1137735.html Blitz.bg
© Shutterstock

Мъж е наръган с нож в къща в старозагорско село, съобщиха от ОДМВР-Стара Загора. Вчера, в 10:03ч. в ОДЧ на Първо РУ-Стара Загора, е получен сигнал за сбиване в къща в с. Оряховица.

На място е изпратен полицейски екип, който е установил 43-годишна жена. Тя е съобщила, че бившият й мъж – 43-годишен е влязъл в къщата им и се е сбил с мъжа, с когото в момента живее на семейни начала – 37-годишен.

43-годишният мъж е нанесъл прободна рана с нож в областта на гръдния кош на 37-годишният мъж. На място е изпратен и екип на спешна помощ, който транспортира пострадалия 37-годишен мъж до болница в Стара Загора, където е настанен с опасност за живота.

Образувано е досъдебно производство под надзора на Окръжна прокуратура-Стара Загора. 43-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай