Пред полицаите заявили, че автомобилът е предаден за старо желязо в пункт за изкупуване на вторични суровини в Сливен.
В хода на разпитите станало ясно, че единият – 31-годишният М.М., в съучастие с „колега” от Камено – 22-годишния криминално проявен М.Г., отмъкнал друг автомобил – Опел, собственост на 68-годишен бургазлия, паркиран на кръстовището на улиците „Пробуда” и „Александровска”.
Немското возило също е предадено за вторични суровини в Сливен.
Работата по документирането на цялата престъпна дейност на тримата мъже продължава от служители на Пето РУП-Бургас.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.