Само в БЛИЦ! Кървав ужас и масово меле по тъмна доба в София

Групичка от седем-осем души се е сдърпала на улицата, стигнало се е до бой

https://blitz.bg/prestplenie/samo-v-blic-karvav-uzhas-i-masovo-mele-po-tamna-doba-v-sofiya_news785502.html Blitz.bg
Мъже се млатиха като обезумели в столицата. За екшъна, разразил се малко преди полунощ в района на кръстовището на Околовръстното с бул. „Черни връх”, съобщи читател на БЛИЦ.

По думите му, групичка от седем-осем души се е сдърпала на улицата. Напрежението ескалирало и мъжете започнали да се млатят като обезумели.

„На мястото бързо пристигнаха полицаи и ги разтърваха”, разказа читателят ни и добави, че няколко души са пострадали.

Той добави, че участниците в екшъна са си крещели на чужд език и най-вероятно не са били българи.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света



 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай