Стига бе! 3 бона за Нова година във Велинград - и е пълно?

Мястото остава сред най-предпочитаните за зимна почивка, но с астрономическите суми, които се очаква туристите да платят, все повече хора се ориентират към по-достъпни варианти

https://blitz.bg/ptuvane/stiga-be-3-bona-za-nova-godina-vav-velingrad-i-e-palno_news1113512.html Blitz.bg
© Shutterstock

Настъпи моментът, в който желаещите да отпразнуват зимните празници извън дома започват активно да търсят и резервират подходящи места за себе си и близките си.

Макар всички да знаят, че през този сезон цените традиционно скачат, някои оферти продължават да изненадват дори опитните пътешественици.

Велинград – градът, който отдавна се е утвърдил като символ на лукс и СПА туризъм – отново е в центъра на вниманието с пакетните си предложения, които често надминават по цени дестинации като Дубай и Бали.

Мястото остава сред най-предпочитаните за зимна почивка, но с астрономическите суми, които се очаква туристите да платят, все повече хора се ориентират към по-достъпни варианти – дори извън пределите на страната и континента.

Оказва се, обаче, че градът все още може да изненада българите с офертите си. Вижте в какво недоумение изпаднаха потребителите на мрежата заради цените за тазгодишните празници - на pochivka.blitz.bg! 

Още по темата
Коментирай