Аварирал тир затруднява движението по АМ "Тракия" при 222-ри километър

От полицията призовават водачите да шофират с повишено внимание

https://blitz.bg/regioni/avariral-tir-zatrudnyava-dvizhenieto-po-am-trakiya-pri-222-ri-kilometar_news1161460.html Blitz.bg

Движението по автомагистрала "Тракия" в посока Бургас е временно ограничено при 222-рия километър заради дейности по отстраняване на аварирал тежкотоварен автомобил. Това съобщиха от пресцентъра на областната администрация.

Нови подробности за пожара на АМ „Тракия“, при който пламна камион


Затворени са активната и аварийната лента, а трафикът се движи само по изпреварващата лява лента. Регулирането се извършва от екипи на „Пътна полиция“, а информацията е предоставена от Агенция „Пътна инфраструктура“.

От полицията отправят призив към шофьорите да бъдат внимателни, да спазват указанията на служителите на реда на място и да се движат със скорост, съобразена с обстановката.

Припомняме, че преди дни движението при 90-и км на АМ "Тракия" вече беше затруднено — тогава причина за задръстването бе тир, който се беше запалил.

Коментирай