Отмъкнат материал от санирането на близкия блок. Натрошен, раздробен и разпилян из игрището, което и без това изглеждаше запуснато, а сега е направо потресаващо. Оградите – пробити на няколко места, за да могат децата да минават "по-пряко". Цялото пространство е превърнато в нещо като сметище, в което пластмаси, пяни и строителни остатъци допълват картината, пише rodopi24.blogspot.com.
Говорим за комплекс за спорт във "Възрожденци", но на място няма нищо спортно. Има само разруха. И един голям въпрос: какво казват родителите на отрочетата си, които са автори на този "китен пейзаж"?
Тъжната истина е, че дори диви зверове не биха нанесли подобни поражения. Защото те разрушават, за да оцелеят. А тези малки вандали – просто защото могат.