Дупка налапа жена в Пловдив

Бъдете внимателни, когато ви се налага да ходите пеша

https://blitz.bg/regioni/dupka-nalapa-zhena-v-plovdiv_news1134577.html Blitz.bg

Жителите на район "Южен“ разчитат на късмета си, за да преминат по разбитите тротоари и улици. Поредният абсурдсе е разиграл днес на метри от административната сграда на района – на ключовото кръстовище между ул. "Скопие" и бул. "Македония", пише Plovdiv24.bg.

Жена е пропаднала в необозначена дупка в тротоара, която по думите на хората се е получила от автобусите, които завиват надясно по булеварда. Те недоумяват защо ако "обикновен" шофьор допусне грешка и засегне инфраструктурен елемент, общината моментално ще търси начин да го санкционира, а за превозвачите липсва възмездие.

"Не съм съгласен ремонтът, ако въобще има такъв след инцидента, да бъде платен отново с моите данъци!", коментира възмутен очевидец в социалните мрежи.

Бъдете внимателни, когато ви се налага да ходите пеша, защото може би тротоарите са по-опасни от самото движение.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай