Изненада! Родна топдестинация няма да вдига цените за Нова година

Хотелиери отчитат това като една от причините за засиления интерес към ранните записвания

https://blitz.bg/regioni/iznenada-rodna-topdestinaciya-nyama-da-vdiga-cenite-za-nova-godina_news1106505.html Blitz.bg

В Банско цените тази година ще са на същите нива като миналогодишните, а хотелиери отчитат това като една от причините за засиления интерес към ранните записвания.

„Отсега виждаме сериозен ръст на туристите, които чакаме през януари и февруари. Надявам се ски сезонът да бъде удължен”, разказа хотелиер пред NOVA.

Една 6-дневна почивка в Банско на 4-членно семейство може да струва между 2000-4000 лева в зависимост от хотела. Ранното записване обаче може да донесе отстъпка до 30%.

„Това е едно сериозно бонусово предимство на гостите и виждам, че те се възползват”, добави хотелиерът.

Румънските туристи също правят ранни записвания, а тази година се очаква ръст и на много полски туристи, както и на такива от Сърбия, Северна Македония и Гърция.

Коментирай