Снимки на запалена кола на АМ "Хемус" бяха разпространени във Фейсбук. От Министерството на вътрешните работи потвърдиха за инцидента, пише "Монитор".
От Министерството заявиха, че автомобилът се е самозапалил и не става въпрос за катастрофа. При инцидента няма пострадали. Видимостта в района е намалена поради задимяване.
![]()
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.