Кой стреля по кучетата в Сливен? Разследват жесток инцидент

Жители на квартал "Речица" искат бързо разследване и настояват за наказания

https://blitz.bg/regioni/koy-strelya-po-kuchetata-v-sliven-razsledvat-zhestok-incident_news1085913.html Blitz.bg

Жители на квартал „Речица“ в Сливен подадоха сигнал за стрелба по домашни кучета в района. Едно от животните – лабрадор, е тежко ранено и спасено след операция, а за второто куче, бигъл, няма следа.

Шокиращо! Вече е ясно кой е разкрил садистите Габриела и Красимир

Боен пистолет или пушка

Според собствениците по кучетата е стреляно с боен пистолет или пушка. Раната на лабрадора е установена след рентгенова снимка в клиника, където е потвърдено, че е ранен от боен куршум.

Прошка ли? Няма прошка!

Въпреки че все още не са идентифицирали извършителя, местните разчитат на бързо разследване от страна на полицията. Записите от камерите в района се проверяват, за да се установи откъде точно е произведен изстрелът.

Недоумение

Жителите на квартала изразяват тревога и недоумение защо е стреляно по животните и имат предположения за извършителя. Те настояват виновният да бъде наказан по закон и предаден на прокуратурата.

Инцидентът предизвика сериозно безпокойство сред местната общност, която очаква адекватна реакция и гаранции за безопасността на домашните любимци в района.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
Аха
преди 1 година

То и доста хора трябва да са на каишка, че се избиха един друг ама..... няма закон, иначе е добре

Откажи