Второ земетресение бе регистрирано на територията на България в рамките на няколко часа.
Епицентърът на труса е бил в близост до Казанлък и Павел баня, област Стара Загора, а магнитудът му е 2,0.
Земетресението е регистрирано в 13:26 часа, според Европейския сеизмологичен център.
Няма данни да е усетено от жителите на близките населени места.


БЛИЦ припомня, че на 1 юни сутринта, в 9:45, трус бе регистриран и в близост до Първомай, област Пловдив.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.