Старите гледат сериали, младите не им обясняват и така става…
Интересна история пред 24rodopi.com.
„Засичам във входа комшията. Достолепен пенсионер, тъкмо излиза от мазето, където се е мотал по негови си неща.
Гледаме и вика: какво стана, никой вече не ще парите?!
Ха, викам си – да не сме минали на бартер вече?
Оказва се, че имал много левчета, но никой не ги взема.
„Добре, не разбра ли, че от февруари край – само на евро? Децата не ти ли казаха?“, питам.
„Не, ние за други неща си говорим като дойдат, ама сега какво да ги правя тези пари…“, отговаря.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.