Виктор и Ади се стреснаха от дим във Варна: Отмъщават за ...

ООН още не са коментирали в случая, проявиха чувството си за хумор двамата водещи

https://blitz.bg/regioni/viktor-i-adi-se-stresnaha-ot-dim-vav-varna-otmashtavat-za_news723903.html Blitz.bg

Водещите на сутрешния блок на "Нова телевизия" Виктор Николаев и Аделина Радева се пошегуваха със ситуация, при която се вижда гъст дим във Варна.

Кадрите им бяха изпратени в рубриката "Моята новина".

"Това някаква експлозия ли е? Малко ми прилича на отмъщението на иранските сили срещу някоя от американските бази.

Но и те биха се стреснали, и ще избягат надалеч, ще го пуснат по Си Ен Ен. ООН още не са коментирали в случая", проявиха чувството си за хумор двамата, докато гледаха кадрите.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай