Новият сезон на „Аз обичам България“ се завръща в ефира на bTV с любимата водеща Александра Сърчаджиева и двама чисто нови капитани.
Досегашните капитани Сашо Кадиев и Камен Алипиев - Кедъра са аут от шоуто, а на тяхно място идват нови двама. Единият доскоро се изявяваше в продукции на Нова ТВ, а сега в анонса сипе суперлативи за bTV.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.