Ето кои са всичките 12 мъже във "Фермата", историите са уникални СНИМКИ
В тазгодишния сезон на най-патриотичното риалити в родния тв ефир в стопанството нахълтаха само яки българи, надъхани за битка
Стартът на актуалния сезон на "Фермата" 7 очаквано бе ударен и предизвика много внимание. Този път, като никога досега, в стопанството нахълтаха само мъже - 12 яки българи, надъхани за битка.
Нежният пол остана извън оградата на стопанството, но водещите успокоиха, че това е само временно и в шоуто съвсем скоро ще влязат сюрия силни жени, готови да търпят тежкия селски живот, да доят кози, да коват пирони и да се борят за стоте бона наравно с мъжете.
Ето и кои са силните и смели мъжаги, които ще се борят с всички средства за голямата победа:
Борислав Гостев
Роден е в семейството на учителка по физкултура и заварчик. Докато следва в УНСС работи като барман, продавач на пица, в школа по танци и като статист във филми. Днес е част от корпоративния свят, но плаща висока цена за лукса и комфорта. Изтощен е и има нужда да смени психическата умора с физическа, а мръсния градски въздух - с полъха на оборска тор.
Въпреки че никога не е хващал трион, не е цепил дърва и не е доил кози вярва, че ще се справи със селския живот и ще изненада всички, които подценят „костюмаря“. Във „Фермата“ ще търси не само физически предизвикателства, но и промяна в личния си живот.
Виктор Каров
Той е уравновесен, анализиращ, трезво мислещ. Завършил е музикално училище, а след това Военноморското училище. Служил е на легендарната фрегата „Смели“, плавал е като механик за голяма танкерна компания.
Като моряк, далеч от дома осъзнал, че неговият пристан е Чепеларе. Днес е строителен техник и ръководи малката фирма на баща си за сглобяеми дървени къщи. Притежава солидни технически и строителни умения, физическа издръжливост, лидерски качества и фермерски познания. Свири на гайда, акордеон и пиано.
Георги Гергинов
Георги заминава за Белгия, когато е на 20. Осемнайсет години работи като строител. Преди две години се връща със семейството си и отваря заведение в Севлиево. Баща е на пораснали син и дъщеря. Държи на семейните ценности. Лидер.
Един от факторите, оформили силния му характер, е липсата на силна мъжка фигура в живота му. Баща му го изоставя, когато е само на 6 годинки. Верен на победоносното си име, Георги влиза във „Фермата“ за победа. В стопанството ще разчита на строителните и организационните си умения.
Ивайло Герасимов
Ивайло заминава за Англия преди десетина години. Първоначално се прехранва с миене на чаши. Издига се до барман в пъб, а последните 3 години управлява различни заведения, включително това на лекоатлета Юсейн Болт. Пълният локдаун на Острова го кара временно да се върне в София.
Личният му живот е като труден ребус. Баща е на двама сина от две жени - единият е на 12, другият - на 4. Има брак с трета жена. Тя по-голяма от него и е майка на 23-годишна дъщеря, която, от своя страна, също има дете. Факт, който го поставя в графата „млад дядо“.
Ивайло притежава високо самочувствие. Определя се като лоялен човек, на когото може да се разчита. Вярва, че е роден с късмет.
Кирил Михов
Не харесва новия дигитален свят, търси простотата на живота сред природата. Преди 6 години напуска града, за да заживее в къща на 160 години от кирпич и камък в Габровския Балкан. В нея днес заедно със съпругата си отглежда 4-годишната им дъщеря.
Кирил е интелектуалец, творец, работяга и философ. Забавен и остроумен. Обича да спори, но само с опонент на неговото ниво. Във „Фермата“ ще повдигне две теми - за смазващото отношение на хората към околната среда и тази за ловците. „Недолюбвам хората, които нехаят за природните ресурси и онези, които говорят за лова, без да познават същината му“, казва той.
Костадин Шопов
Костадин е живял 20 години в България и 20 - в чужбина, включително в Португалия и Барселона. От 5 години е в британската столица. Като мислене и принципи е повече западняк, отколкото нашенец.
„Виждам промяна тук, но всичко се случва много бавно. Дразни ме, че сме мързелив народ и не спазваме правилата. Ненавиждам тукашната обществена безотговорност. Няма обединение, в което всички да вървим заедно“, казва той. Мечтата му е България да стане приветлива държава.
Любомир Иванов
Въплъщение на американската мечта. От дете иска да живее в Щатите. На 18 заминава зад Океана, след като е приет в местен колеж. Две години по-късно слага точка на следването си по финансови причини, губи статуса си на имигрант и започва да работи какво ли не. Днес има компания с 40 камиона, които оперират в 48 щата. За него работят близо 100 души.
Любомир няма материални затруднения. Голямата му болка е липсата на здраво семейство. Съпругата му го е напуска, а той преживява трудно края на брака си. Неговата опора са двете му деца.
Състезател е по бразилско джиу джицу и има внушителна външност. Във „Фермата“ ще иска да докаже силата си. „За мен това е не само състезание, а и приключение. Искам да го изживея и след това да сбъдна последната ми голяма мечта - да имам голямо, хубаво семейство“, казва той.
Мариян Щерянов
Съдбата му е белязана от раждането му. Баща му е един от лошите герои в мутренското минало на България. Опитвал се е да купи сина си с коли и пари. За да нарани майка му, до 18-годишна възраст Мариян бил записан с името Мериян. „С момичешко име. Всички ме подиграваха и ме наричаха Лейди Мериян“, спомня си с горчивина Щерянов.
Мариян е възпитаник на спортното училище на ЦСКА, но тръгва по лош път. Става част от бандата за кражби на Джиджи. Бил е наемник в Ирак. Стъпвал е накриво много пъти, но една постъпка не може да си прости - взел е пари, за да удари майка и дъщеря.
Днес е собственик на стопанство за земеделски култури, дадено му от хората, на които е бил лична охрана. Влиза във „Фермата“, за да търси опрощение за греховете си. „Искам хората да не ме определят по моето минало“, казва той.
Пламен Пеев
Не се страхува от промените. Има нужда да бъде различен, да провокира. Ерген е. Харесва жените с комерсиална визия, но не и с комерсиално поведение.
Израства в религиозно и праволинейно семейство, което се опитва да наложи своите ценности и да начертае пътя му. От Ябланица отива в София и започва да се развива в голяма световна корпорация. Скоро осъзнава, че преследва чужди амбиции. Отказва се от кариера в големия град и се връща в родното си място - решение, заради което майка му го смята за неудачник.
Към „Фермата“ го води желанието за победа и нуждата да отправи своите послания - да вярваме в себе си, а не във висша сила.
Стефан Григоров
Стефан е съосновател на голяма българска IT компания, оценена на около 10 милиона лева. За него и партньорите му работят над 100 души, а компанията им продава услуги в Германия, Великобритания, Швейцария и САЩ.
Стефан обаче не е роб на парите - за него е по-важно в какво вярва човек и с какво допринася в обществото. Постоянно овладява нови знания и умения.
Притежава качества и потенциал, които да го превърнат в мечтателя на „Фермата“. Смята, че има визия как всички да съжителстват в хармония. Благодарение на спортовете, които практикува активно, е сръчен, силен, бърз и издръжлив.
Чавдар Христанов
Дълги години Чавдар е изпълнителен директор в голяма финансова компания. Спецификата на работата обаче го вкарва в морален конфликт, той напуска добре платената си длъжност в София и се връща в Плевен. В родния си град създава пекарна за автентични
български изделия.
Във „Фермата“ иска да покаже, че традиционните семейни ценности, честният труд и многото деца са огромен плюс, а не тежест. Освен с посланията си, Чавдар влиза във „Фермата“ и със своя кавал.
Цоньо Трифонов
Обикновен, скромен човек и голям веселяк, който получава жестоки удари от съдбата. Първият идва от съпругата му, която започва връзка с брат му. Разделят се. Той се изнася и заминава за Испания, а бившата му заживя с новата си любов и с двете й деца от Цоньо.
Днес двамата братя са в добри отношения. А жената, която ги е разделила, вече не присъства в живота им.
В Испания Цоньо работи във ферма за овце, а след това е шофьор. При един от курсовете се оказва, че стоката е крадена и той попада в ареста. От срам, решава да сложи край на живота си, но съдбата решава друго.
През 2018 г. Цоньо се връща в севлиевското село Крушево. Днес работи като шофьор във фирма за ядки. Обича живота на село, където се чувства свободен. Трудностите не го плашат.