Краси Аврамов направи изненадващо признание за цената, която много български изпълнители плащат, за да стигнат до най-голямата музикална сцена в Европа, пише "България днес", цитирани от show.blitz.bg
Човекът глас заяви, че негови колеги са били принудени да теглят заеми, за да финансират участието си в конкурса, а това, което се е случвало после, не е никак бляскаво.
По думите му проблемът с финансирането често остава на заден план, въпреки че е ключов за представянето на всеки артист. "И започва едно ходене по мъките", добавя певецът, разкривайки покъртителни подробности.
В момента Краси Аврамов се възстановява от сериозните здравословни проблеми, които го сполетяха в края на миналата година и заради които трябваше да мине през серия лекари, болници и процедури.
Вижте какво разкри Краси Аврамов за цената на "Евровизия" за родните звезди в show.blitz.bg