Обраха Лора и Део

https://blitz.bg/shoubiznes/obraha-lora-i-deo_news44569.html Blitz.bg

Сръчни крадци изтарашиха апартамента на любимата на Део, Лора Караджова, в стоилчния квартал “Лозенец”, съобщи НТ. От СДВР потвърдиха инцидента.

Апашите влезли в жилището, което се намира на първия етаж, през прозорец с алуминиева дограма, докато Лора и Део бяха на премиерата на филма “Прогноза” в кино Арена-Запад. Крадците задигнали 500 лева и около 20 г златни накити.
Лора забелязала кражбата едва вечерта, когато се прибрала, след като изпроводила Део в Къщата. Съседите не са чули и видели нищо. Караджова е подала жалба в полицията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай