Реши се: Коцето влезе във фитнеса, за да маха корема

Лекото наддаване на килограми се оказало основна причина певецът да се навлече така на концерта на "Планета"

https://blitz.bg/shoubiznes/reshi-se-koceto-vleze-vav-fitnesa-za-da-maha-korema_news482017.html Blitz.bg

След дългите зимни празници при повечето хора резултатите са видими и те не са положителни. В тази бройка влиза и фолк певецът Константин, който доста килца е качил напоследък.

Изпълнителят се е решил, че трябва да влезе във форма и отново влезе във фитнеса, за да мори мазнините, пише secret.bg.

Лекото наддаване на килограми се оказало основна причина Коцето да се появи предрешен с толкова плат на концерта в „Арена Армеец„.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай