"Господ ми подари втори живот и няма да го пропилея." С тези думи Сашка Васева говори за новия си път – по-смирен, по-дълбок и… необясним за мнозина. И обяви голяма промяна и дарба, която й се е случила след операциите, пише в. "България днес".
След тежките операции певицата признава, че усещанията ѝ са се променили. Тя вече вижда хората по различен начин, отколкото го е правила преди това. Вижда неща, които другите хора не виждат.
Думите й звучат не само като откровение, но и като граница между физическото и духовното.
Въпреки изпитанията обаче легендарната фолкзвезда не се отказва от музиката. Освен това вече я очакват участия в София, Пловдив и Благоевград, макар и с по-лек режим.
"Пеенето ме спасява от всички негативни мисли", признава Васева. И добавя, че освен музиката, нейната най-голяма опора е и семейството.
Вижте каква нова дарба има Сашка Васева след операциите в show.blitz.bg