Сашка Васева: Господ ми даде втори живот и нова дарба

Легендарната фолкзвезда изповяда какво й се случва след най-тежкия период в живота й

https://blitz.bg/shoubiznes/sashka-vaseva-gospod-mi-dade-vtori-zhivot-i-nova-darba_news1143504.html Blitz.bg

"Господ ми подари втори живот и няма да го пропилея." С тези думи Сашка Васева говори за новия си път – по-смирен, по-дълбок и… необясним за мнозина. И обяви голяма промяна и дарба, която й се е случила след операциите, пише в. "България днес".

След тежките операции певицата признава, че усещанията ѝ са се променили. Тя вече вижда хората по различен начин, отколкото го е правила преди това. Вижда неща, които другите хора не виждат.

Думите й звучат не само като откровение, но и като граница между физическото и духовното. 

Въпреки изпитанията обаче легендарната фолкзвезда не се отказва от музиката. Освен това вече я очакват участия в София, Пловдив и Благоевград, макар и с по-лек режим.

"Пеенето ме спасява от всички негативни мисли", признава Васева. И добавя, че освен музиката, нейната най-голяма опора е и семейството.

Вижте каква нова дарба има Сашка Васева след операциите в show.blitz.bg

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай