Сеир в "Стани богат": Ники Кънчев онемя заради младата Сияна

Водещият я обяви за Принцеса на най-бързо изхарчените жокери

https://blitz.bg/shoubiznes/seir-v-stani-bogat-niki-kanchev-onemya-zaradi-mladata-siyana_news1110003.html Blitz.bg

Интересен участник се завъртя в предаването "Стани богат" тази седмица. Сияна Караниколова впечатли не само публиката, но и водещия Ники Кънчев с визитката си, според която ще защитава магистратура по спортно право в Мадрид, тъй като иска да брани правата на младите в спорта.

Младата жена се появи с високи осемсантиметрови токчета и бързо спечели на своя страна известния телевизионер. Но макар той да предрече, че Сияна ще спечели голямата награда в шоуто, младата жена почна да си харчи жокерите още в първите въпроси. 

Сияна Караниколова

След като поиска помощ за отговор на въпрос за 400 лева, а след това изхарчи два наведнъж, Кънчев обяви Сияна за Принцеса на най-бързо изхарчените жокери. 

Идеята му дойде от въпроса, на който той самия се опита да й подскаже, като я възпря да даде грешен отговор и умишлено я насочи да потърси помощ. 

Въпросът бе: За каква е провъзгласена Мерилин Монро през 1948 година: 

- за Кралица на Холивуд

- за Баронеса на бикините

- за Принцеса на картофите

- за Кралица на артишока

Сияна тутакси се насочи към първия отговор, но Кънчев я възпря с обещанието: Кажеш ли ми един филм на Монро, ще ти помогна с отговора. 

По този начин водещият й намекна, че Мерилин е известна просто защото е Мерилин и е скандална, а не защото е талантлива актриса. 

Младата жена се вслуша в Кънчев и избра да се обади на един от приятелите си, но удари на камък. След това поиска помощ от татко си в публиката. Човекът реши да заложи на Баронеса на бикините, но в последния момент Сияна се сети, че според публикация Монро е надянала картофен чувал, за да докаже, че красотата й не идва от дрехите, както твърдели нейни конкуренти. 

В крайна сметка отговорът не е нито един от предположените. Монро е обявена през 1948 година за Кралица на артишока по време на ежегоден фестивал в следвоенна Америка. По това време актрисата е само на 22 години. 

Така Сияна си тръгна от шоуто със скромната сума от 500 лева. 

"Е, ще ти остане тръпката", изпрати я Кънчев.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай
1 Коментара
Вер
преди 8 месеца

Еее, хора преди да побликувате, прочетете дали сте писали глупости. Става въпрас за 1948 г., а не 1048 г.

Откажи