"Lovech Party Fest 2009" е поводът XZIBIT да стъпи за първи път на Балканите. В града на р. Осъм рап реличеството ще допътува на 11 май, после концерта си в Барселона.
На 27 април той стартира европейското си турне 2009 EURO> Dollar Tour. България е една от 16-те страни, която звездата е избрал за европейското си турне 2009 EURO Dollar Tour, съобщиха днес в Ловеч организаторите на "Lovech Party Fest 2009".
Според тях рапърът прави бум в кариерата си, когато заедно със Snoop Dogg изпяват продуцирания от Dr. Dre хит "Bitch Please". Следват участията му в някои от големите проекти на Dr. Dre - песните "What*s the Difference?" и "Some L.A. Niggaz ".
На 11 май в Ловеч на една сцена с XZIBIT ще се качат българските рапъри Knas (Кнас), DVD, Bobo и Red One. /Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.