Неприятен инцидент, но с щастлив край, беляза последните минути на мача между Беласица и Струмска слава (Радомир) от първия кръг на Втора лига, в който домакините от Петрич се наложиха с 3:0.

Едно от децата, връщащи топката на футболистите, получи топлинен удар и се свлече край тъчлинията в 85-та мин. на двубоя, съобщава Struma.bg.

Съдията Георги Иванов реагира и веднага прекрати мача. След бързата реакция на рехабилитатора на „комитите“ Трайчо Пецев и фелдшера от дежурната линейка на стадиона детето се изправи на крака.

То получи аплодисменти на публиката и продължи да изпълнява функциите си до края на двубоя.

В момента на прекъсването Беласица водеше в резултата след голове на Атанас Карачоров (18-ата минута) и Лукас Гроси (53-ата). В петата минута на добавеното време Живко Димитров оформи крайния резултат.