Локо (Сф) победи Спортист (Своге) с 4:2 при официалното си представяне за новия сезон. Гостите откриха резултата чрез Петров, който бе точен от дузпа още в 10-ата минута. Иван Пасков изравни четири минути по-късно. В 35-ата минута Пасков се самоконтузи и бе заменен от Георги Марков. В началото на второто полувреме “железничарите” вкараха два гола за две минути. В 52-ата минута новото попълнение Даниел Богданович направи 2:1, а минута по-късно Джилас покачи на 3:1, а 4:1 направи Иво Иванов. Крайното 4:2 оформи ветеранът Валентин Валентинов. Преди началото на двубоя “червено-черните” представиха състава си за новия  сезон. На терена излязоха 26 футболисти, като единствено Аделино Лопеш не присъства, който има семейни проблеми./БЛИЦ