Лудогорец продължава да пише история в Европа. Разградчани сътвориха исторически и нечуван обрат, след като губеха с 0:1 и достигнаха до победата. Не с 2:1, не с 3:1 или с 4:1, а с 5:1. И то срещу доказан на Стария континент съперник – ЦСКА (Москва).

Никой никога не е правил това от родните ни отбори. Направи го Лудогорец.

„Орлите” летяха и през първото полувреме, но тогава малшансът им попречи да стигнат до голове. През втората част обаче нямаше кой да спре осемкратните шампиони на България.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

С този грандиозен успех Станислав Генчев направи важна крачка към утвърждаването си на треньорския пост. Сега трябва да затвърди постигнатото в останалите мачове от групите на Лига Европа. Стори ли го, ще се бетонира на позицията си и ще остави Лудогорец в клубния турнир и напролет.

Хайде да признаем – повечето фенове и специалисти предричаха крах на Станислав. Някои даже побързаха да напишат кои са вариантите за негов заместник. Но Генчев разби на пух и прах скептиците, разбивайки руския колос.