Левски се класира без проблеми за четвъртфиналите за Купата на България, след като победи със 7:0 на стадион "Георги Аспарухов". Септември (Симитли). Билал Бари продължи головата си серия и заби хеттрик, а по един гол добавиха младия Марин Петков, Георги Миланов, Боби Цонев и Димитър Костадинов.

Очаквано Левски натисна от първите минути и изцяло овладя ситуацията на терена. В първите 20 минути обаче домакините трудно стигаха до голови положения, а най-доброто бе пропиляно от Мартин Петков, който от няколко метра не уцели вратата.

В рамките обаче само на 7 минути играчите на Станимир Стоилов вкараха три попадения. Марин Петков получи отлично подаване пред голлинията от Георги Миланов в 20-ата минута и откри резултата, а след него се развихри мароканецът Бари. той първо получи центриране от Михайлович и с глава удвои, а след това отново след центриране засече от въздуха за 3:0.

"Сините" свалиха темпото след третия гол и до почивката не вкараха повече попадения.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

След почивката Левски заложи на по-комбинативен футбол и в първите 20 минути рядко създаваше ситуации. В рамките на три минути обаче паднаха нови две попадения във вратата на гостите. В 67-ата минута Георги Миланов бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле и прати топката във вратата на Септември за четвърти път. Само три минути след това Билал Бари получи пас по земя пред вратата на гостите и оформи своя хеттрик.

В 80-ата минута Краев пусна пред вратата на Септември, където Борислав Цонев с шпагат вкара шестия гол в мача, а след няколко атаки Горанов намери в наказателното поле Димитър Костадинов и той вкара седмия гол за "сините".

До края нови попадения не паднаха и Левски очаква съперника си на четвъртфиналите.

Левски - Септември (Симитли) 7:0
1:0 Марин Петков (20), 2:0 Билал Бари (23), 3:0 Билал Бари (27), 4:0 Георги Миланов (67), 5:0 Билал Бари (70), 6:0 Борислав Цонев (80), 7:0 Димитър Костадинов (83)

Срещата по минути:
1- Начало на мача
8- Марин Петков се оказа непокрит и стреля към вратата, но Тута спаси. Отбитата топка достигна до Мартин Петков, който от няколко метра прати топката над вратата
20- ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Горанов изведе по крилото Миланов, който веднага пусна пред вратата, където Марин Петков засече топката и я прати в мрежата за 1:0!
23- ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Драган Михайлович центрира в наказателното поле на Септември, а Билал Бари изпревари бранител и с хубав удар с глава удвои резултата
27- ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Поредна отлична атака на "сините" завърши с центриране на далечната греда, където с Бари посрещна добре топката и с удар от въздуха направи резултата класически
45- Край на първото полувреме
______________________
46- Начало на второто полувреме
56- Димитър Костадинов центрира, а Билал Бари стреля с глава, но неточно
67- ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! При центриране от корнер отбраната на гостите не успя да изчисти топката, а Георги Миланов от няколко метра я прати в мрежата
70- ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Иван Горанов центрира по земя пред вратата на Септември, а Билал Бари засече топката и я прати в мрежата за 5:0!
80- ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Краев пусна пред вратата на Септември, където Борислав Цонев с шпагат вкара шестия гол в мача
83-
ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Иван Горанов получи на фланга и подаде пред вратата на гостите, където Димитър Костадинов засече и вкара седмия гол за "сините"
90- Край на мача

Левски: 66. Пламен Андреев, 3. Гьоко Зайков (46-5. Христос Шелис), 4. Иван Горанов, 7. Георги Миланов (69-6. Ивайло Найденов), 19. Билал Бари, 20. Димитър Костадинов, 33. Хосе Кордоба, 79. Мартин Петков (61-10. Борислав Цонев), 88. Марин Петков (55-11. Здравко Димитров), 89. Андриан Краев, 91. Драган Михайлович (46-22. Патрик-Габриел Галчев)
Резерви: 99. Йоан Загоров, 5. Христос Шелис, 6. Ивайло Найденов, 10. Борислав Цонев, 11. Здравко Димитров, 22. Патрик-Габриел Галчев, 41. Георги Александров
Треньор: Станимир Стоилов

Септември (Симитли): 24. Антонио Тута, 77. Кристиян Михайлов, 4. Димитър Митев (73-27. Слави Косов), 28. Крум Николов (67-7. Кирил Мутавджийски), 19. Васил Божинов, 17. Запро Динев, 11. Китан Василев (61-14. Веселин Любомиров), 6. Йоан Петров, 66. Христо Младенов, 10. Анатоли Лукейски (46-8. Тодор Траянов), 99. Кирил Грозданов
Резерви: 34. Веселин Ганев, 14. Веселин Любомиров, 88. Даниел Гогор, 20. Емил Петров, 7. Кирил Мутавджийски, 27. Слави Косов, 8. Тодор Траянов
Треньор: Троян Радулов

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия