Царско село и Етър завършиха при 2:2 в среща от 19-ия кръг на Efbet лига. Двата тима остават в долната половина на таблицата, като търновци са десети, а столичани - 12-и.

Гостите имаха претенции за дузпа още в първата  минута, но такава не бе свирена от рефера Валентин Железов. Етър все пак взе аванс и дръпна в резултата с гол на Милчо Ангелов в 55-ата минута, а отново той асистира на Светослав Ковачев в 60-ата.

Домакините върнаха интригата в 89-ата минута с попадение на Дилан Бахамбула, а четири по-късно Густаво Карбониери донесе точката за тима си за крайното 2:2.

ЦАРСКО СЕЛО - ЕТЪР 2:2
(0:1 Милчо Ангелов (55'), 0:2 Дино Мартинович (60'), 1:2 Дилан Бахамбула (89'), 2:2 Густаво Карбониери (90+3')

По-интересното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
1'  Претенции за дузпа от страна на Етър след центриране на Крум Стоянов и игра с ръка на Густаво Карбониери.
45' Край на първата част.

46' Начало на втората част.
55'  ГООООЛ за Етър! Милчо Ангелов надбяга отбраната на Царско село и откри резултата!
60'  ГООООЛ за Етър! Милчо Ангелов центрира отляво към Светослав Ковачев за 2:0.
89'   ГОООЛ за Царско село!  Дилан Бахамбула намалява резултата в мача.
90+3'  ГОООЛ за Царско село! Густаво Карбониери вкара отблизо за 2:2.
90+4' Край на мача.

ЦАРСКО СЕЛО: 30.Джони Пласид, 17.Реян Даскалов, 2.Густаво Карбониери , 3.Мартин Кавдански, 4.Ивайло Марков, 20.Серкан Юсеин ( 6.Антонио Георгиев ), 8.Уесли Валхоз, 22.Дилан Бахамбула , 3.Андерсон Коста ( 89.Дамиен Мари), 11.Родни Антуи, 91.Венцислав Христов  ( 10.Георги Минчев)
Резерви: 1.Мартин Димитров, 7.Антон Карачанаков, 9.Тома Ушагелов

ЕТЪР: 1.Христо Иванов, 23.Александър Дюлгеров, 77.Дино Мартинович, 84.Здравко Запрянов, 73.Иван Иванов, 14.Иван Скерлев, 25.Крум Стоянов, 7.Милчо Ангелов , 22.Никола Колев ( 98.Светослав Ковачев , 10.Флорент Боджадж, 20.Яни Пехливанов
Резерви: 12.Цветомир Цанков, 3.Артьом Артюнин, 72.Ерол Дост, 15.Иван Иванов, 99.Ивайло Димитров, 9.Иван Петков,

Съдия: Валентин Железов
Стадион: Царско село, София