Пирин победи с 3:1 Локомотив (София) в мач от втория кръг при дублиращите отбори. Благоевградският отбор изпробва в игрова обстановка дошлите на тестове аржентинци Емилиано Капела и Матиас Арсе. Двубоят започна добре за домакините, които откриха резултата още в 8-ата минута. Тогава триходова комбинация преминала през Веселин Стойков и Борислав Хазуров позволи на Даниел Младенов да открие резултата за 1:0. Натискът на Пирин продължи и логично се стигна до втори гол във вратата на столичните „железничари”. В 24-ата минута след изпълнение на корнер Борислав Хазуров се извиси над отбраната на Локомотив и с глава покачи за 2:0. Гостите върнаха едно попадение в 53-ата минута, чрез опитния Румен Ангелов, а крайното 3:1 за Пирин оформи отново Борислав Хазуров в 70-ата минута./БЛИЦ