ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

ЦСКА 1948 завърши при 0:0 с Локомотив (Пловдив) в среща от последния 35-и кръг на efbet Лига.

Столичани заеха третото място в класирането с три точки аванс пред Левски и си осигуриха място в квалификациите на Лигата на конференциите. Локомотив (Пловдив) зае петото място с равен брой точки с шестия Черно море.

Двубоят започна с две добри положения за Радослав Кирилов пред вратата на Локомотив, на което "смърфовете" отвърнаха с изстрел на Джовани. До края на полувремето не се случи нищо, което да промени крайния резултат.

Toп Коефициенти за efbet Лига!

Локомотив започна с опасна атака втората част, но Петър Андреев не се възползва, след което се оказа, че е бил в засада.

Най-интересното в мача се случи в последния четвърт час. Гол на Локомотив (Пловдив) бе отменен в 76-ата минута, а до края ЦСКА 1948 натисна съперника си.

Бирсент Карагерен и Светослав Диков пропуснаха да вкарат за столичани, а в продължението и Локомотив се отчете с добра възможност, но не се възползва.

ЦСКА 1948 - ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 0:0

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
3' Грешка на вратаря на Локомотив (Пловдив) Кристиан Томов, топката попадна у Ради Кирилов, който я овладя, но не успя да нанесе хубав удар.
10' Нова възможност за ЦСКА 1948! Кирилов получи в наказателното поле на гостите и стреля, но Томов се справи.
18' Първи шанс за гостите! Джовани нахлу в наказателното поле на ЦСКА 1948 и стреля по земя, но отбраната на "червените" се справи.
45' Край на първата част.

46' Начало на второто полувреме.
51' Петър Андреев бе изведен сам срещу стража на ЦСКА 1948, но не успя да го преодолее. След това прозвуча сигнал за засада.
76 ОТМЕНЕН ГОЛ! Джовани намери Бабакар Дион в наказателното поле на ЦСКА 1948, след което той прати топката поркай Генадий Ганев. Прозвуча сигнал за засада, а ситуацията бе разгледана с ВАР, а попадението отменено.
82' Бирсент Карагерен бе близо до гола. Той получи по земя в наказателното поле и стреля, но прати топката над напречната греда.
85' Светослав Диков бе намерен в наказателното поле на "смърфовете". Нападателят опита изстрел от трудна позиция, който обаче не затрудни Кристиан Томов.
90+1' Христо Иванов получи в наказателното поле на ЦСКА 1948 и опита изстрел, който бе блокиран. Последва корнер, от който "смърфовете" не успяха да се възползват по най-добрия начин.
90+4' Край на мача.

ЦСКА 1948 ЦСКА 1948: 33. Генадий Ганев – 15. Александър Александров , 87. Симеон Петров, 44. Ангел Грънчов, 4. Ангел Лясков, 18. Ивайло Чочев, 39. Парвиз Умарбаев, 22. Реян Даскалов, 99. Радослав Кирилов (75  8. Педриньо), 10. Георги Русев (46  11. Бирсент Карагарен), 9. Александър Колев (46  55. Светослав Диков)
Резерви: 29. Даниел Наумов, 5. Тиаго Барбоса, 7. Марио Топузов, 16. Сидклей Перейра, 28. Емил Ценов, , 58. Октавио
Треньор: Атанас Рибарски

Лок. ПловдивЛОКО (ПД): 81. Кристиан Томов – 50. Йосип Томашевич, 91. Хорхе Сегура, 4. Мартин Паскалев , 13. Матеус да Силва, 15. Пиер Зебли , 19. Кристиан Мендоса, 7. Бабакар Дион, 10. Джовани, 14. Димитър Илиев (К), 25. Петър Андреев (65  6. Христо Иванов)
Резерви: 1. Илко Пиргов, 5. Александър Георгиев, , 11. Аксел Велев, 21. Иван Михайлов, 33. Георги Каракашев
Треньор: Александър Томаш

Съдия: Валлентин Железов
Стадион: "Витоша", Бистрица
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР