Далас Старс навакса пасив от два гола и вкара четири последователни попадения, включително три през последната третина, за да стигне до успеха с 4:2 над Нешвил Предатърс в превърналата се традиция за НХЛ новогодишна Зимна класика.

Мачът се проведе на стадион „Котън Боул“ пред 85 630 зрители, което го прави вторият най-посетен мач в историята на Лигата, пише "Хокейни Новини"

Рекордът се държи от Зимната класика през 2014 г., когато Бостън Бруинс и Детройт Ред Уингс играха пред 105 491 зрители на „Мичиган Стейдиъм“.

Блейк Комо вкара първия гол за Далас 68 секунди преди края на втората третина, а през третата част се разписаха Матиас Янмарк, Александър Радулов и Андрей Секера. Попаденията на Янмарк, Радулов и Секера паднаха в рамките на 6:35 минути.

Бен Бишоп направи 31 спасявания. За Старс това беше трета поредна победа, а всяка от тях дойде след обрати през третия период. Мат Дюшен и Данте Фабро бяха точни за Нешвил през първата третина. Роман Йоси направи две асистенции, а Пека Рине отрази 31 удара към вратата на Предатърс, които записаха трета поредна загуба.