Роденият в Русе вратар Александър Георгиев беше подложен на истински обстрел и направи 41 спасявания за Ню Йорк Рейнджърс при тежката загуба с 1:6 като гост на Колорадо Авъланч, който спря серията си от шест поредни загуби. „Лавината“ реши мача още в първите седем минути на мача, когато вкара два гола, а след това добави три попадения в началните 14 минути на третия период.

Финландското дясно крило на Колорадо Мико Рантанен се отличи с два гола и асистенция. Любопитното е, че до 2015 година Рантанен и Георгиев бяха съотборници във финландския ТПС Турку. Нейтън Макинън добави едно попадение и две голови подавания за Авъланч. Габриел Ландеског завърши с гол и асистенция.

Александър Кърфуут и Раян Гриивс също бяха точни. Тайсън Бари завърши с три голови подавания, а Филип Грубауер отрази 24 удара към вратата си. Раян Строум реализира единственото попадение за Рейнджърс, а Джими Виси пропусна дузпа за нюйоркчани през третата част. Това беше втора поредна загуба за Ню Йорк Рейнджърс.