Артеми Панари се разписа 3:11 минути след началото на продължението, за да донесе на Кълъмбъс Блу Джакетс победата с 3:2 над Торонто Мейпъл Лийфс след обрат в единствения мач от програмата на НХЛ, игран тази нощ.

Това е втори пореден успех за Блу Джакетс, пише "Хокейни Новини". Гостите бяха догонващи в резултата с пасив от два гола, но стигнаха до оувъртайм след попадения на Ник Фолино и Пиер-Люк Дюбоа в последните пет минути на мача.

Вратарят на гостите Сергей Бобровски направи 35 спасявания, а Сет Джоунс завърши с две асистенции. Джеймс ван Риймсдайк и Уилям Нюландер бяха точни за Торонто, а Фредерик Андерсен отрази 30 удара. Това беше четвърта загуба за Мейпъл Лийфс в последните шест мача. Поражението сложи край на серията от две поредни победи на „кленовите листа“.

Торонто Мейпъл Лийфс – КЪЛЪМБЪС БЛУ ДЖАКЕТС 2:3 след прод.
(0:0, 2:0, 0:2, 0:1)