Кълъмбъс Блу Джакетс – ТОРОНТО МЕЙПЪЛ ЛИЙФС - 2:4
(1:2, 0:1, 1:1)
* Джон Таварес вкара два гола, а Гарет Спаркс направи 27 спасявания за победата на Торонто. Мич Марнър се разписа един път и асистира за попаденията на Таварес. Фредерик Готие също вкара за „кленовите листа“, които записаха пети пореден успех. Ник Фолино и Артеми Панарин бяха точни за Кълъмбъс, а Сергей Бобровски отрази 25 удара. С това поражение Блу Джакетс спряха серията си от пет поредни победи.

Флорида Пантърс – МОНРЕАЛ КАНЕЙДИЪНС - 3:5
(2:2, 0:0, 1:3)
* Томаш Татар вкара два гола, включително и победното попадение в средата на третата част. Джонатан Друан добави гол и асистенция. Никола Деслорие и Артури Лехконен също се разписаха за третата поредна победа на Монреал, а Анти Ниеми направи 23 спасявания. Хенрик Боргстрьом, Денис Малгин и Кийт Яндъл вкараха за Флорида, която спря серията си от две поредни победи. Майк Хофман направи две асистенции, а Роберто Луонго отрази 23 удара.

НЮ ЙОРК АЙЛЪНДЪРС – Отава Сенатърс - 6:3
(0:1, 2:2, 4:0)
* Матю Барзал завърши с два гола и една асистенция за петия успех на Айлъндърс за последните шест мача. Джош Бейли вкара едно попадение и добави едно голово подаване. Андерс Лий, Джони Бойчък и Кейси Сизикас също се разписаха. Томас Грайс започна на вратата, но след като получи три гола от 17 удара беше заменен 6:11 минути след началото на втората третина. Резервата Робин Лехнер отрази и десетте удара към вратата си. Марк Стоун, Мат Дюшен и Коуди Сиси се разписаха за „сенаторите“, които загубиха за шести път за последните осем мача. Майк Маккена направи 33 спасявания.