ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Устременият към завръщане в елита Етър победи с 2:0 Беласица (Петрич) в дербито на 24-ия кръг на Втора лига, игран на стадион "Ивайло".

С успеха "болярите" се доближиха на 4 точки от лидера в класирането ЦСКА 1948 ІІ, който по-рано днес сензационно загуби с 1:2 от аутсайдера Витоша (Бистрица) и остава с 50 т. Както е известно, дубълът на "червените" няма право да участва в Efbet Лига, което прави Етър (с 46 т.) фаворит за директното класиране в елита. Третият Крумовград е на 6 точки зад "виолетовите", след като днес направи 1:1 с Литекс. Беласица е седми с 35 точки.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Успехът на Етър тази вечер дойде след голове на ветерана Даниел Младенов в 35-ата минута и на 20-годишния панамец Хавиер Бетегон, който бе точен в 87-ата минута.

За "болярите" игра и Мартин Моран, който преди дни се изправи срещу Лионел Меси и Аржентина с екипа на Панама.

ВТОРА ЛИГА - 24 КРЪГ

31 март (петък), 15:30 часа
Витоша (Бистрица) - ЦСКА 1948 II 2:1

1:0 Стивън Славков (4), 1:1 Мариян Тонев (72-дузпа), 2:1 Кристиян Кочилов (87-дузпа)

Ботев II (Пловдив) - Спартак (Плевен) 3:3
0:1 Иво Върбанов (15), 1:1 Абдулайе Траоре (26), 1:2 Васил Шопов (36), 2:2 Абдулайе Траоре (64), 3:2 Абдулайе Траоре (87), 3:3 Клаубер Сантана (90+1)

​Крумовград - Литекс (Ловеч) 1:1
1:0 Мартин Сораков (19), 1:1 Георги Стайков (34)

Добруджа (Добрич) - Дунав (Русе) 0:0

Лудогорец II - Марица (Пловдив) 5:0
1:0 Цветослав Петров (41), 2:0 Йоан Йорданов (56), 3:0 Росен Иванов (68), 4:0 Владислав Найденов (79), 5:0 Владислав Найденов (90+2)

Янтра (Габрово) - Созопол 0:1
0:1 Лионел Самба (25)

31 март (петък), 17:30 часа
Етър (Велико Търново) - Беласица (Петрич) 2:0

1:0 Даниел Младенов (35), 2:0 Хавиер Бетегон (87)

Монтана - Струмска слава (Радомир) 3:2