Съперникът на Лудогорец в елиминациите на Лига Европа Интер допусна изненадваща издънка у дома срещу борещия се за оцеляване Лече (1:1) като гост в двубой от 20-ия кръг на шампионата на Италия.

Младият защитник на Интер Алесандро Бастони даде аванс на миланския гранд в 72-ата минута, но само пет по-късно Марко Манкозу успя да изравни. До края Интер не само, че не взе победата, но можеше да загуби, ако Филипо Фалко се беше разписал в 82-ата минута от пряк свободен удар, когато изстрелът му срещна гредата.

Срещата бе белязана от използването на системата ВАР, като първо в 19-ата минута бе отменен гол на Лукаку заради нарушение на нападателя, а малко след това Барела бе фаулиран грубо от Донати, за което обаче футболистът на домакините получи само жълт картон.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Лече продължава да е на точка от изпадащите, докато Интер може да изостане на 4 зад лидера Ювентус, ако Роналдо и компания победят Парма по-късно тази вечер.